Dámské kabelky a tašky
Košík: 0  Kč

O BeTulip

Staň se tulipánem, Tulipánuj, Buď tulipán – prostě žij, bav se a buď šťastný!

BeTulip Factory s.r.o. jsme založily s hlavním cílem bavit se a pracovat při vymýšlení, šití a prodeji vlastních kabelek a tašek a všeho co s tím souvisí. Jsme tři majitelky. Každá z nás přináší do tvorby kus svých zkušeností nejen s kabelkami. Kabelky prostě máme rády.

Značka BeTulip, která naše kabelky zaštiťuje, navozuje lehkost, hravost a praktičnost. Tulipán je pro nás symbolem dokonalosti tvarů, zdrojem barevné inspirace, a také toho, že právě jednoduché věci mohou být krásné a nápadité. Tulipán je svěžest, krása, vůně, symbolika nového, krásného a stále znova se vracejícího potěšení po zasněžené zimě. Ve všech kabelkách najdete alespoň kousek inspirace z přírody, byť v podobě tulipánu nebo krásně jednoduchém tvaru čehokoliv živého.

Klademe důraz na kvalitní a profesionální zpracování, zaměřujeme se na detaily, využíváme kvalitní materiály - látky, nitě. Návrhy i samotná výroba vzniká v České republice. Kabelky opatřujeme kovovými prvky rovněž vysoké kvality, které vytvářejí onu "třešničku na dortu"... nebo tulipán na dortu?

Co je předností naší tvorby? Nabízíme malosériovou a zakázkovou výrobu. Každá kabelka může být právě díky Vám jedinečná a dokonalá.

Našim heslem je "Kabelek není nikdy dost".

Momentálně nabízíme více než 20 řad kabelek, které jsou určeny pro ženy všech věkových kategorií. Vzhledem k tomu, že máme kolem sebe spoustu dětí, tak šijeme i kabelky pro nejmenší. Nezapomněly jsem ani na muže, kde jsme se zaměřily hlavně na praktické tašky na notebooky, tablety, ale i malé taštičky jen na pár mužských nezbytností.

Tulipky v Ostravě

                                                                                                                                 foto a produkce Veronika Rojová, Ostrava, 2014

Tulipky na statku

foto Hynek Olchava, produkce Natálie Bernard, Ostrava, 2013

Název programu: Program na podporu start ups v Moravskoslezském kraji 2013, Dotační titul 1
Kód programu: RRC/06/2013

Název projektu: Podpora nákladů spojených s nájmem a provozem prostor společnosti BeTulip Factory s.r.o. v PI BIC Ostrava

Příjemce dotace: BeTulip Factory s.r.o., Pohraniční 52/23, 703 00 Ostrava-Vítkovice, IČ: 28654854

BeTulip Factory s.r.o. je příjemcem dotace: „Program na podporu start ups v Moravskoslezském kraj 2013“. Program je financován z rozpočtu MSK. Výše dotované částky je 20 900 Kč.

Kompletní nabídka

BeTulip na Facebooku

Totální výprodej 2017

Opravdu, nabízíme slevu 70 % na veškerý sortiment. Končíme. Sbohem a díky za všechny kabelky! Vánoce se blíží... Ceny zobrazené u kabelek jsou po slevě.

Napsali jste nám

Děkuji za rychlou výrobu i zaslání :-) kabelka je přesně podle mých představ, nádherná :-) moc Vám děkuji!! Maximálně doporučuji i dalším zákazníkům :-)

Tak mám další úžasný kousek do "sbírky" tašek a kabelek. Jsem maximálně spokojená, zboží je kvalitní, komunikace a dodání bezproblémové. Děkuji!

Mila komunikace, kabelka na prani, rychle vyhoveni a pak si uz jen vybrat :-) Extra rychle dodani! Je krasna! DOPORUCUJI!

Kabelka je moc hezka, jsem s ni velmi spokojena. Prisla okamzite po zaplaceni.

...a ještě tulipánek

...a ještě tulipánek

Nezapomeňte si přiobjednat přívěšek!


© 2012 WebConsult.cz – internetový obchod Merkur eShop

BeTulip Factory s.r.o., Ostrava-Vítkovice, Pohraniční 52/23